Alfabeti Shqip Reviews

4/5 rating based on 7 reviews. Read all reviews for Alfabeti Shqip for iPhone.
Alfabeti Shqip is free iOS app published by TRIGONOM SH.P.K.

Bravo

Buli_ch

Shume aplikacion i mire.


5*

Superdrenn

Great design


Mire por vazhdoni punen

Hashyre

A ka mundesi shkronjat te na i lexoje ndonje femije me i pjekur e jo nje bebe? Besoj qe femijet kane nevoje per nje ze me te qarte dhe lexim me te ngadalshem te shkronjave, e jo nje lexim sikur ne humor dhe kalimthi qe mezi degjohet. Po ashtu cmimi prej 3 $ eshte qesharak, zbriteni ne 99 cent sepse nuk keni zbuluar Alfabetin. Suksese e vazhdoni punen.


Well done!

Niliriana

Amazing app. Great job!


Perfekt

Urbanway

Aplikacion perfekt. Dicka qe i ka mungu tregut. Shpresoj qe Lisa do mesoj shkronjat me kete app. Çmimi eshte shume i arsyeshem duke dite qe ky nuk eshte aplikacion qe perdoret nga masa. Urime per punen.


Fantastic app for kids

Likatech

A great application designed for kids to learn the Albanian alphabet in a fun and easy way. Sweet narration, great effects, awesome illustrations. The right app for your kid. Worth the money for the premium version.


Gafa te renda te alfabetit shqip!

Alen Al

XHIRAFA shkruhet me "XH" jo me "GJ"!